Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • XІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Правові та соціально-економічні аспекти стратегічного розвитку регіону та територіальних громад»

28-4-2021

 

879 Переглядів

28 квітня 2021 року Чернігівський інститут МАУП разом Промисловим концерном інноваційних технологій «OERLIKON» (Республіка Німеччина) провів XІІІ Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію на тему: «Правові та соціально-економічні аспекти стратегічного розвитку регіону та територіальних громад». У її роботі взяли участь викладачі закладів вищої освіти, науковці науково-дослідних установ, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, зарубіжні наукові фахівці.

Формат конференції передбачав обмін практичним та науковим досвідом між студентами, вченими та провідними фахівцями з означеної тематики.

Відкрив роботу онлайн-конференції  директор Чернігівського інституту МАУП, кандидат економічних наук, доцент Мурашко Микола Іванович, який відзначив, що проведення наукових конференцій сприяє підвищенню якості професійної підготовки студентів та розширенню їх особистісних і професійних можливостей, оскільки наукові дослідження суттєво збагачують потенціал сучасного фахівця.

Кількість матеріалів, що були представлені до розгляду на міжнародній науково-практичній конференції засвідчила не лише про актуальність заявленої проблематики, але й здатність фахової спільноти сприймати виклики різноманітних проблем та якісно напрацьовувати шляхи їх подолання. Тому науковий захід зміг об’єднати погляди різних учасників.

Онлайн-конференція відбулася в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням всіх присутніх.

Організаційний комітет щиро дякує учасникам та їх науковим керівникам за активну участь у роботі онлайн-конференції.

Збірник матеріалів ХIIІ міжнародної науково-практичної конференції (28 квітня 2021 року)

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020