Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • З нагоди визволення України від фашистських загарбників було проведено захід «Ми пам’ятаємо…».

28-10-2020

 

320 Переглядів

З нагоди визволення України від фашистських загарбників кафедра «Загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін» провела онлайн літературно-історичний захід «Ми пам’ятаємо…».

На початку зустрічі із студентами головний бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук Утиро Н.О. (запрошена на зустріч із обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка) коротко розповіла  про перебіг  подій Другої світової війни на території України. В своїй доповіді вона зробила акцент на планах нацистської Німеччини щодо України, висвітлила ключові особливості нацистської окупаційної політики, охарактеризувала значення визволення України  радянськими військами  як геостратегічної події, що вплинула на хід всієї Другої світової війни.

Логічним продовженням теми війни став виступ модератора заходу кандидата історичних наук Ямпольця П.В., який звернув увагу на відображення теми війни у художньому кінематографі. Основна мета цих фільмів полягала в тому, щоб показати дух епохи, єдність людей різних національностей у боротьбі з ворогом, віру в перемогу.

Наприкінці зустрічі модератор заходу наголосив  на тому, що пам'ять про трагедію українського народу доби війни та нацистської окупації, мільйони полеглих в боях за визволення України радянських  воїнів різних національностей має залишатися невід’ємною складовою історичної свідомості  українського суспільства.

А після онлайн-зустрічи студентський та викладацький колективи Інституту вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни, поклавши квіти до меморіального комплексу Могили невідомого солдата й Воїнів-партизанів та підпільників.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020