Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • ZOOM-круглий стіл «Актуальні проблеми психологічного здоров’я» присвячений Всеукраїнському дню психолога пройшов у Чернігівському інституті МАУП

22-4-2021

 

467 Переглядів

З нагоди Всеукраїнського дня психолога 22 квітня в Чернігівському інституті МАУП за участю студентів та викладачів відбувся zoom-круглий стіл «Актуальні проблеми психологічного здоров’я».

Мета круглого столу – оцінка рівня психологічного здоров’я студентів та інших груп населення, а також ролі психологів у його підтриманні.

Із вступною доповіддю про особливості психологічного здоров’я виступила відповідальна за функціонування кабінету психологічного консультування, кандидат психологічних наук, доцент Дем’яненко Юлія Олександрівна.

Модератором круглого столу був Маклюк О.В., який підкреслив актуальність наукового зібрання та зауважив: «Психологічного здоров’я – це основа якості життя і соціальної активності кожної людини окремо і всього суспільства в цілому. Тема психологічного здоров’я набуває все більшої актуальності у непростих умовах теперішнього часу та привертає увагу і зацікавленість не тільки викладачів та студентів-психологів, а й студентів інших спеціальностей».

Тому у круглому столі приймали участь студенти різних курсів та спеціальностей, оскільки гострота обраної теми зацікавила багатьох. Було заслухано та обговорено доповіді, пов’язані з актуалізацією питання підтримки психологічного здоров’я, а саме: «Психічне здоров’я як основний компонент здоров’я людини» (Михайлюк Катерина), «Вади психічного розвитку: вроджені та набуті» (Ременець Аня), «Психічне здоров’я населення в Україні. Проблеми та шляхи їх вирішення» (Горицький Андрій), «Динаміка психічних захворювань за останні роки» (Семенець Ярослав), «Найбільш типові психічні розлади серед студентської молоді» (Терлецький Кирил), «Попередження можливих психічних розладів у студентів» (Коршак Денис).

Учасники круглого столу поділилися власним досвідом підтримки психологічного здоров’я, знаннями про новітні розробки, тенденції, шляхи розвитку психологічної практики у країні й світі.

Захід пройшов натхненно, на одному диханні! Учасники відзначали високий науковий рівень доповідей і професіоналізм спікерів!

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020