Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • ZOOM-круглий стіл присвячений Дню довкілля на тему: «Сучасний стан вирішення проблеми охорони природи»

15-4-2021

 

444 Переглядів

Третьої суботи квітня Україна святкує «День довкілля». Не лишилися байдужими й студенти та викладачі Чернігівського інституту МАУП.

15 квітня відбувся zoom-круглий стіл під назвою «Сучасний  стан вирішення проблеми охорони природи», організований кафедрою «Правознавство», модератором заходу виступила кандидат юридичних наук  Сидоренко Є.В.

Маючи на меті формування екологічної культури у молоді, поширення знань про стан, значення та охорону навколишнього природного середовища.

У ході роботи круглого столу було заслухано й обговорено доповіді на актуальні теми, які торкались різних аспектів захисту довкілля, а саме: «Глобальне потепління: причини і наслідки» (Лавриненко Ю.); «Охорона довкілля» (Семенець Я.); «Чи справді електромобілі безпечні для довкілля?» (Смалько В.).

Серед піднятих проблем, натхненно обговорюваних учасниками круглого столу, були урбоекологічні проблеми, проблеми сортування сміття; а також було наголошено на необхідності формування екологічної свідомості населення, веденні еколого-просвітницької діяльності, активної участі у волонтерських проектах екологічного спрямування.

Глибинне розуміння екологічних проблем водних об’єктів нашого регіону сприяли активному обговоренню екологічних проблем водойм Чернігівської області.

Діалоговий формат зустрічі видався напрочуд плідним і в результаті проведеного круглого столу студенти прийшли до висновку, що проблеми  охорони навколишнього середовища необхідно вирішувати як на рівні держави, так і на рівні кожного особисто.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020