Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Зустріч студентів Чернігівського інституту МАУП з приватним нотаріусом Скрипкою О.О.

2-9-2021

 

224 Переглядів

2 вересня 2021 року відбулася зустріч студентів Чернігівського інституту МАУП з приватним нотаріусом Скрипкою О.О.

Під час заходу обговорювалися особливості застосування на практиці основних положень Закону України «Про нотаріат», проблеми реалізації в професійній діяльності «Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України».

Представник органу нотаріату розповіла про те, чим займаються нотаріуси, які вони посвідчують права і факти, які вимоги до осіб, які хочуть стати нотаріусами. .Було підкреслено, що діяльність нотаріуса повинна бути спрямована на оперативне надання якісних послуг на умовах, вигідних для клієнтів. Олена Олексіївна акцентувала увагу на діловій репутації та особистих якостях нотаріусів, а отже, на професійних і морально-етичних стандартах їх діяльності, розумінні нотаріусами призначення і відповідального характеру обраної професії у відповідність до вимог Кодексу професійної етики нотаріусів України.

Подібні заходи сприяють професійному становленню студентської молоді, передачі їй набутого досвіду практичними працівниками, формування стійкого розуміння про відповідальний характер професії юриста незалежно від обраної сфери діяльності.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020