Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Зустріч з директоркою Центру іноземних мов «Лондон» Шмаровою І.П. пройшла в Чернігівському інституті МАУП

6-9-2021

 

228 Переглядів

З нагоди Дня підприємця 6 вересня 2021 р. в приміщенні Чернiгiвського інституту МАУП відбулась цікава та змістовна зустріч студентів і викладачів у форматі відкритого діалогу з підприємицею, директоркою Центру іноземних мов «Лондон» Шмаровою І.П.

Ірина Петрівна поділилася своїм досвідом роботи в організації підприємницької діяльності, як будувати кар’єру, на що звернути особливу увагу, як підбирати, навчати і мотивувати колектив. На прикладі своїх дітей розповіла про важливість вивчення іноземних мов, проходження практики та стажування за кордоном.

Акцентувала увагу на тому, що вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед молоддю нові можливості, робить багатшим духовний світ. Володіючи іноземною мовою, людина автоматично переходить на вищий соціальний ступінь, оскільки стає конкурентоспроможним претендентом на високооплачувану посаду.

Зустріч пройшла у теплій, доброзичливій обстановці. Такі зустрічі цінні тим, що студенти бачать перспективу свого подальшого професійного та особистісного розвитку, не тільки розуміють труднощі роботи, але стають готовими до їх сприйняття та подолання.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020