Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Зустріч студентів та викладачів Чернігівського інституту імені Героїв Крут ПрАТ «ВНЗ»МАУП» з ветераном ІІ Світової війни Онищенком Іваном Омеляновичем

7-5-2019

 

290 Переглядів

"ДРУГА СВІТОВА У ПАМ'ЯТІ НАРОДНІЙ"

Зустріч студентів та викладачів Чернігівського інституту імені Героїв Крут ПрАТ "ВНЗ"МАУПз ветераном ІІ Світової війни Онищенком Іваном Омеляновичем.

 06.05.2019 р., напередодні 74-х роковин з Дня Перемоги над нацизмом, студенти і викладачі Чернігівського інституту імені Героїв Крут ПрАТ "ВНЗ  "Міжрегіональна Академія управління персоналом" в приміщенні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотека імені В.Г. Короленка (у великому читальному залі) провели зустріч-бесіду з ветераном ІІ Світової війни Онищенком Іваном Омеляновичем.

viber image 2019-05-06 , 15.05.13

Присутніх вразила розповідь Івана Омеляновича про жахіття війни, про мужність і героїзм солдат, які не шкодували життя, захищаючи Батьківщину від загарбників.

Війна для  Івана Онищенка розпочалась з окупації рідної Чернігівщини, звідки Він, 17-ти років від народження, після звільнення Прилук пішов на фронт. Звичайним солдатом-кулеметником приймав участь у Ясько-Кишинівській операції радянських військ, у звільненні Румунії, Угорщини та Словаччини. Має медалі ,,За відвагу", ,,За взяття Будапешту" та орден ,,Вітчизняної війни" І ступеню. Під час боїв отримав важке поранення і п’ять місяців у шпиталі боровся за життя. Як наслідок інвалідність.

Глибоке емоційне враження від почутого доповнювалось піснями про війну у виконанні артистів Чернігівського обласного драматичного театру імені. Т.Г.Шевченка та слайдами відповідного змісту.

Також, значний резонанс аудиторії викликали розповіді про звірства окупантів. Зокрема про знищену, разом з мешканцями, Корюківку, про табори для полонених, про розстріли заручників (здебільше жінок та дітей).

В цілому, зустріч була цікавою і повчальною. Перед присутніми відкрились нові факти злочинів як нацистського так і комуністичного режимів скоєні під час війни. В  той же час, незламність нашого народу для всіх була очевидна.

На завершення зустрічі - бесіди відбулась презентація книжкової експозиції «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!», а викладачі та студенти ЧІ МАУП подякували ветерану за змістовну розмову і побажали йому довгих років життя!

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020