Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

25-2-2024

 

125 Переглядів

Кафедра управління персоналом, економіки праці та публічного управління прийняла участь в роботі Міжрегіонального бізнес-форуму «Відновлення економіки на деокупованих територіях»: Північноукраїнський інститут імені Героїв Крут ПрАТ «ВНЗ «МАУП» прийняв участь в роботі Міжрегіонального бізнес-форуму «Відновлення економіки на деокупованих територіях».

НПП та здобувачі освіти кафедри УПЕППУ прийняли участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Соціально-економічна та правова політика України: виклики сьогодення».

Науково-методичний семінар на тему: «Підвищення ефективності роботи структурних підрозділів інституту».

Робота Гуртка-лабораторії бізнесу та права «Forensic Junior».

Тематична екскурсія на підприємство ТОВ «Компанія «Верес»: «Звичайна історія надзвичайного успіху управління».

Вітаємо здобувачів 2 курсу спеціальності 073 Менеджмент з успішним захистом курсових робіт з дисципліни «Менеджмент».

НПП та здобувачі кафедри управління персоналом, економіки праці та публічного управління прийняли участь у XІV міжнародній науково-практичній конференції «Економіко-правові аспекти формування моделі інвестиційної привабливості територіальних громад».

26.11.2022 р. викладачі кафедри управління персоналом, економіки праці та публічного управління пройшли міжнародне підвищення кваліфікації в дводенному онлайн-тренінгу на тему: «Ефективні управлінські концепції. Методологія Lean».

24 жовтня 2022 року. Онлайн-івент, присвячений Дню маркетингу.

НПП і здобувачі кафедри управління персоналом, економіки праці та публічного управління прийняли участь у VІІI регіональній науково-практичній конференції на тему: «Економіко-правова політика України у контексті негативного впливу війни».

Експертна зустріч з виконавчим директором мережі супермаркетів «Класс» Сергієм Макєєвим

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020